6000 min 1
مکنده چوب
کیسه فیلتر مکنده
فیلتر گرد و غبار کارتریج
فیلتر کارتریج
8 min
6 min
4 min

دستگاه مکنده کارتریج TURBO6000plus

یک مکنده قدرتمند چند منظوره با مکش یکنواخت

مکش بسیار قوی ،ثبات در مکش، تصفیه هوا

دستگاه مکنده Turbo6000puls

محیط کاری بسازید که بتوانید به آن افتخار کنید!

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مکنده کارگاهی عدم ثبات مکش است، به عبارتی مکنده های پر قدرت بعد از چند هفته استفاده، قدرت مکش اولیه خود را از دست می دهند. مکنده کارگاهی TURBO6000plus  با بهره مندی از فیلترهای کارتریج داست تایوان مکش اولیه خود را طی سال ها حفظ می کندو علاوه بر مکش یکنواخت همانند یک تصفیه هوا عمل می کند و یک محیط پاک و سالم را برای نیروی کار فراهم سازد.

1 min 2

مکش یکنواخت بدون افت مکش

 1. سطح فیلتر چند برابری

قدرت مکش مکنده به دو عامل اساسی بستگی دارد. یک، توان الکتروموتور و عامل دوم، سطح گستردگی فیلتر ها است. اگر در مکنده کارگاهی از الکتروموتور بزرگی استفاده شود ولی تعداد فیلترها خروج هوا کافی نباشد، پس از چند روز راه خروج هوا در فیلترها گرفته می شود و مکنده قدرت مکش خود را از دست می دهد. (در کشورهای اروپایی به هیچ عنوان برای مکنده دوقلو از موتور 5.5 اسب استفاده نمی شود) زیرا قوی بودن موتور، سریعا چشمه های فیلتر را مسدود کرده و دستگاه مکش خود را از دست می دهد.

در فیلترهای کارتریج به واسطه چین دار بودن پارچه فیلتر، مقدار گستردکی تا چندین برابر افزایش می یابد از این خاطر مکنده کارگاهی توربو پلاس 6000 هواپاد بدون هیچ افت مکش، مقدار مکش اولیه خود را طی سالیان سال حفظ خواهد کرد.

3 min 2

 1. سیستم تمیزکاری دستی فیلترها

معمولا پس از هربار استفاده از مکنده، کیسه های مکنده ها احتیاج به تمیزکاری دارند که این عمل در فیلترهای پارچه ای با زدن ضربه به آنها انجام می شود که تنها بخش کمی از فیلتر تمیز شده و همچنین خطر پاره شدن کیسه فیلتر در ضربه های مکرر بسیار بالا است.

اما سیستم تمیزکاری فیلتر های کارتریج مکنده کارگاهی هواپاد به واسطه اهرم متصل به فیلتر می باشد، تنها کافی است اهرم را نیم دور بچرخانید تا تمیزکاری فیلتر بطور کامل انجام شود.

2 min 2

 1. تصفیه محیط کارگاهی

فیلترهای کارتریج داست تایوان با قدرت فیلتراسیون 1 تا 3 میکرون قادر است علاوه بر مکش کلیه گرد وغبار دستگاه های نجاری همچنین نقش یک تصفیه هوای کارگاهی را بازی کند و محیطی پاک و سالم را برای نیروی کار رقم زند.

کیسه های پارچه ای در عمل فیلتر نیستند ولی به عنوان فیلتر استقاده می شوند از این خاطر گرده های بسیار ریز به راحتی از تار و پود پارچه خارج شده و مجددا به محیط کارگاه باز می گردد.

4 min 2

 1. طول عمر بالای فیلتر

فیلترهای کارتریج معمولا از طول عمر بالاتری نسبت به نمونه کیسه های پارچه ای برخوردار هستند، و همچنین تیپ فیلتر به شکلی طراحی شده است که پس از استفاده طولانی می توان با فشارباد و یا شستن آنها مجددا همانند روز های اولیه از آنها استفاده نمود.

طراحی فیلترهای کارتریج بصورتی است که به راحتی می توان بر روی سایر دستگاه های مکنده موجود در بازار نصب شود.

 

4 min

یک فن سانتریفیوژ استاندارد

 1. ابعاد فن 77 سانتی متری

طبیعتا هرچه الکتروموتور بزرگتر شود به نسبت ابعاد فن نیزمیبایست افزایش یابد تا از گردباد داخلی، گرم شدن فن و صدای زوزه کشیدن هوا جلوگیری کرد. وجود فن 75 سانتی متری گزینه مناسب برای یک موتور 5.5 اسب می باشد، اما با این حال در برخی از مکنده ها به خاطر صرفه جویی در پرتی و دورریز ورق، معمولا ابعاد فن از 62 سانت تجاوز نخواهد کرد.

فن سانتریفیوژ 77 سانتی متری مکنده کارگاهی هواپاد باعث شده است صداهای اضافی دستگاه حذف شود و حجم بالایی از غبار در لحظه جابجا شود.

 1. خروجی فن 35 سانتی متری

خروجی فن نقش بسیاری کلیدی در حجم مکش دارد، تصور کنید گرد و غبار دو دستگاه نجاری (سی ان سی و دورکن) با سرعت مکش بسیار بالایی وارد فن می شود و پروانه در اولین دور خود، همه غبار را به سمت خروجی فن هدایت می کند، اما اگر خروجی فن کوچک باشد تنها بخشی از غبار از خروجی خارج می شود و و مابقی دوباره با پروانه درگیر می شود.

خروجی فن مکنده هواپاد با ابعاد 35 سانتی متر، با حجم مکش بسیار بالا غبار سه دستگاه نجاری را در اولین دور پروانه به کیسه ها منقل می کند.

1 min

 1. ورودی فن 20 سانتی متری

برتری مکنده ها نسبت به جاروبرقی های صنعتی در قطر ورودی آنها می باشد. هرچه قطر ورودی بزرگتر باشد حجم مکش افزایش می یابد. برتری مکنده توربو 6000 با ورودی قطر 20 سانتی نسبت به نمونه های 15 سانتی موجود در بازار سبب شده است علاوه بر حجم مکش بسیار بالا از یک تبدیل یک به چهار نیز استفاده شده است که چهار ورودی قطر 10 سانت را جهت اتصال به 4 دستگاه نجاری فراهم می سازد.

 1. پروانه مخروطی بک وارد طرح آلمان

پروانه مخروطی یا پروانه های فشار بالا به واسطه مخروطی بودن از قدرت فشار تقریبا دوبرابری نسبت به سایر پروانه ها بهره مند هستند. پره های این پروانه به شکل منحنی موافق باد (بک وارد) طراحی شده اند که باعث شده است صدای دستگاه را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

پروانه های مخروطی بک وارد مکنده کارگاهی هواپاد در سه مرحله بالانس دستی، استاتیک و داینامیک می شوند تا هر گونه لرزشی را حذف کنند. همچنین جنس این پروانه ها از فولاد و با نافی چدنی است که گارنتی ده ساله را یدک می کشد.

بدنه بسیار مستحکم

 1. شاسی پروفیل سنگین 30 در 60

در شاسی مکنده کارگاهی هواپاد خبری از لوله و ورق خم شده نیست، استفاده از شاسی پروفیل سنگین باعث شده است  چرخ های صنعتی قطر بزرگ 10 سانت به آن چهار پیچ شود تا در جابجایی های مکرر آسیب نبیند. همچنین در زمان پر شدن کیسه های گرد و غبار یک طرف شاسی نشت نمی کند و همیشه تراز است.

3 min

 1. کانال های صنعتی قطر 20 سانت

ابعاد بزرگ کانال ها در دستگاه مکنده هواپاد از صداهای برخورد باد و زوزه کشیدن جلوگیری می کند و همچنین در بالا بردن مکش دستگاه نقش بسیار بالایی ایفا می کند.

سایر امکانات اضافی

 1. کلید محافظ کامل دستگاه

برای جلوگیری از کلیه آسیب های برقی همچون دوفاز شدن، نوسانات برق و اضافه بار، بر روی دستگاه مکنده هواپاد یک کلید محافظ قرار گرفته شده است تا دستگاه را در مقابل کلیه آسیب ها گارانتی کند.

 1. یک جاروبرقی کارآمد

یک تیر و دو نشان، وجود تبدیل جاروبرقی قطر 5 سانت بر روی این دستگاه باعث شده است اطرف دستگاه را براحتی تمیز کنید و یا درصورت اتصال به خط زن دورکن، سایر غبارهای ریز را جمع آوری کنید.

 1. 4 ورودی قطر 10 سانت

تبدیل قطر یک به چهار موجود در این دستگاه، چهار عدد ورودی قطر10 سانت را جهت اتصال به چهار دستگاه نجاری فراهم میسازد که در صورت عدم استفاده از هر ورودی می توانید درپوش آن ورودی را بسته نگه دارید.

2 min

 

چرا باید دستگاه مکنده turbo6000plus را خرید کنید!

 

>> 7 روز مهلت تست و بازگشت بی قید و شرط وجه

>> بیش از 1000 دستگاه فعال در سرتاسر ایران

>> 99% میزان رضایت مشتری از دستگاه

>> 24 ماه گارانتی بی قید و شرط دستگاه مکنده

>> دسترسی راحت به فروشگاه اینترنتی لوازم مصرفی

5 min 1 1

نظرات مشتریان

آقای اقلیدی (تهران/شهریار)

دستگاه بسیار قوی هستش، از مکنده دوقلو سه تا داخل کارگاه دارم و کلی هم واستون مشتری فرستادم. خدا قوت

IMG 5597

آقای مرشدی (تهران/اسلامشهر)

من خیلی راضی هستم، مکش بالا و صدای کم

IMG 5598 copy

آقای یگانه (تهران/چهاردانگه)

دستگاه خوبه راضی هستم، مشکل خاصی نداره، مکش خوبی داره

IMG 5599

آقای جهرمی (قم)

دستگاه عالی است قدرت مکش عالی داره و صداش نسبت به مکنده های دیگری که دارم کمتر است

آقای جهان‌دیده (تهران/هفت‌جوی)

دستگاه شاسی محکمی داره و مکش بالایی داره

آقای تجری (گرگان)

مکش بالایی داره رضایت کامل دارم

آقای حسینی (تبریز)

سوختن تو کارش نیست، کلید محافظ واقعا کاربردی دیگه نگران سوختن موتور نیستم

IMG 5600

آقای اسدی (کرج)

کیفیت بالای دستگاه، شاسی قوی و نحوه پرداخت و طرز پرداخت فروشنده همگی عالی بود

IMG 5601

آقای علیزاده (آبادان)

قیمت مناسب،مکش خوب اما لرزش بسیار ریزی داره

آقای انصاری (فرس/لامرد)

حمایت از تولید داخلی محصولات با کیفیت

IMG 5602

آقای رضایی (اصفهان)

از خریدم رضایت کامل دارم واقعا محکم و مکش بالایی داره

آقای اقلیدی (تهران/شهریار)

دستگاه بسیار قوی هستش، از مکنده دوقلو سه تا داخل کارگاه دارم و کلی هم واستون مشتری فرستادم. خدا قوت