all2 copy min

لیست محصولات هواپاد

طیف وسیعی از بگ فیلتر ، جت فیلتر ، داست کالکتور ، مکنده صنعتی و فیلتر کارتریج

مکنده

دستگاه مکنده صنعتی

در توان های 2 تا 70 اسب بخار

محصولات بیشتر
داست کالکتور

داست کالکتور صنعتی

مناسب محیط داخلی و خارجی

محصولات بیشتر
فیلتر صنعتی

فیلتر صنعتی

فیلتر کارتریج داست تایوان

محصولات بیشتر
کیسه مکنده

لوازم جانبی

شیلنگ خرطومی و اتصالات غبارگیر صنعتی

محصولات بیشتر

جت فیلتر هواپاد

از خانواده های جت فیلتر می توان به انواع دستگاه های غبارگیر صنعتی ، بگ فیلتر و دستگاه مکنده اشاره نمود. جت فیلتر ها به واسطه ابعاد بزرگ و میزان صدای تولیدی بالا، معمولا در خارج از محیط کار قرار می گیرند و توسط کانال کشی های طولانی به سایر دستگاه ها متصل می شوند. از انواع جت فیلتر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بگ فیلتر

بگ فیلتر یا غبارگیر صنعتی یک مکنده بسیار قوی است که از تعداد بسیاری فیلتر استفاده می کند. زمانی که حجم بسیار بالای غبار وارد بگ فیلتر می شود، فیلتر ها غبار را از هوای پاک جدا نموده و پس از تخلیه غبار هوای پاک را از داخل خود عبور می دهد. در زمان کثیف شدهن فیلترهای بگ فیلتر سیستم تمیزکاری اتوماتیک فیلتر فعال شده و باد شدیدی را به فیلترها وارد می کند و سطح فیلتر را تا 99% تمیز می کند.

داست کالکتور

داست کالکتور یک غبارگیر صنعتی است که به دلیل استفاده از فیلتر های چین شده کارتریج در ابعاد کوچکتری ساخته می شود به همین دلیل داست کالکتور در محیط داخلی قرار داده می شود از این خاطر به کانال کشی احتیاج ندارد و افت مکش بسیار پایینی نسبت به جت فیلترها دارند. از داست کالکتور برای تصفیه محیط کار استفاده می شود. 

دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده یکی دیگر از اعضای خانواده جت فیلتر می باشد. مکنده معمولا  قیمت پایین تری نسبت به جت فیلتر دارد در مکنده صنعتی از سیستم تمیزکاری فیلترها به روش دستی استفاده می شود و همچنین در فرایند جمع آوری غبار از کیسه پلاستیک مکنده و یا کیسه مکنده پارچه ای استفاده می شود.

فیلتر صنعتی

یکی از اعضای اصلی یک جت فیلتر ، فیلتر صنعتی می باشد. در داخل هر جت فیلتر و یا بگ فیلتر تعداد بسیار زیادی فیلتر صنعتی استفاه شده است. از عمده فیلتر ها می توان به فیلتر کیسه ای ، فیلتر بگ فیلتر و فیلتر کارتریج اشاره نمود که هر یک نسبت به کارکرد خود در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند.

اتصالات جت فیلتر

از قطعات مصرفی که در جت فیلتر به کار برده می شود، می توان به کیسه فیلتر ، کیسه مکنده ، کیسه پلاستیک مکنده ، بست کیسه مکنده ، لوله خرطومی ، تبدیل فلزی و سایر اتصالات اشاره نمود که کلیه لوارم مصرفی غبارگیر در فروشگاه هواپاد قابل تهیه می باشند.