4 min
6000 min
8 min
6 min

دستگاه مکنده دوقلو TURBO6000

یک مکنده چهارقلو قدرتمند در لباس یک مکنده دوقلو

مکش بسیار بالا، کم صدا، بسیار مستحکم

دستگاه مکنده Turbo6000

یک بار برای همیشه از شر گرد و غبار کارگاه خود خلاص شوید!

دستگاه مکنده TURBO6000  در عمل یک مکنده چهارقلو در لباس یک مکنده دوقلو است. ابعاد بزرگتر فن تقریبا 20 سانت بزرگتر از نمونه های بازار و همچنین بهره‌مندی از پروانه مخروطی طرح آلمان باعث شده است مکنده ای با مکش بالا، بسیار کم صدا و با بدنه مستحکم هرگونه غبار نجاری را جمع آوری کند و محیطی پاک و سالم را برای نیروی کار فراهم سازد.

 

 

یک فن سانتریفیوژ استاندارد

  1. ابعاد فن 77 سانتی متری

طبیعتا هرچه الکتروموتور بزرگتر شود به نسبت ابعاد فن نیزمیبایست افزایش یابد تا از گردباد داخلی، گرم شدن فن و صدای زوزه کشیدن هوا جلوگیری کرد. وجود فن 75 سانتی متری گزینه مناسب برای یک موتور 5.5 اسب می باشد، اما با این حال در برخی از مکنده ها به خاطر صرفه جویی در پرتی و دورریز ورق، معمولا ابعاد فن از 62 سانت تجاوز نخواهد کرد.

فن سانتریفیوژ 77 سانتی متری مکنده هواپاد باعث شده است صداهای اضافی دستگاه حذف شود و حجم بالایی از غبار در لحظه جابجا شود.

  1. خروجی فن 35 سانتی متری

خروجی فن نقش بسیاری کلیدی در حجم مکش دارد، تصور کنید گرد و غبار دو دستگاه نجاری (سی ان سی و دورکن) با سرعت مکش بسیار بالایی وارد فن می شود و پروانه در اولین دور خود، همه غبار را به سمت خروجی فن هدایت می کند، اما اگر خروجی فن کوچک باشد تنها بخشی از غبار از خروجی خارج می شود و و مابقی دوباره با پروانه درگیر می شود.

خروجی فن مکنده هواپاد با ابعاد 35 سانتی متر، با حجم مکش بسیار بالا غبار سه دستگاه نجاری را در اولین دور پروانه به کیسه ها منقل می کند.

1 min

  1. ورودی فن 20 سانتی متری

برتری مکنده ها نسبت به جاروبرقی های صنعتی در قطر ورودی آنها می باشد. هرچه قطر ورودی بزرگتر باشد حجم مکش افزایش می یابد. برتری مکنده توربو 6000 با ورودی قطر 20 سانتی نسبت به نمونه های 15 سانتی موجود در بازار سبب شده است علاوه بر حجم مکش بسیار بالا از یک تبدیل یک به چهار نیز استفاده شده است که چهار ورودی قطر 10 سانت را جهت اتصال به 4 دستگاه نجاری فراهم می سازد.

  1. پروانه مخروطی بک وارد طرح آلمان

پروانه مخروطی یا پروانه های فشار بالا به واسطه مخروطی بودن از قئرت فشار تقریبا دوبرابری نسبت به سایر پروانه ها بهره مند هستند. پره های این پروانه به شکل منحنی موافق باد (بک وارد) طراحی شده اند که باعث شده است صدای دستگاه را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

پروانه های مخروطی بک وارد مکنده های هواپاد در سه مرحله بالانس دستی، استاتیک و داینامیک می شوند تا هر گونه لرزشی را حذف کنند. همچنین جنس این پروانه ها از فولاد و با نافی چدنی است که گارنتی ده ساله را یدک می کشد.

بدنه بسیار مستحکم

  1. شاسی پروفیل سنگین 30 در 60

در شاسی دستگاه مکنده هواپاد خبری از لوله و ورق خم شده نیست، استفاده از شاسی پروفیل سنگین باعث شده است  چرخ های صنعتی قطر بزرگ 10 سانت به آن چهار پیچ شود تا در جابجایی های مکرر آسیب نبیند. همچنین در زمان پر شدن کیسه های گرد و غبار یک طرف شاسی نشت نمی کند و همیشه تراز است.

3 min

  1. کانال های صنعتی قطر 20 سانت

ابعاد بزرگ کانال ها در دستگاه مکنده هواپاد از صداهای برخورد باد و زوزه کشیدن جلوگیری می کند و همچنین در بالا بردن مکش دستگاه نقش بسیار بالایی ایفا می کند.

سایر امکانات اضافی

  1. کلید محافظ کامل دستگاه

برای جلوگیری از کلیه آسیب های برقی همچون دوفاز شدن، نوسانات برق و اضافه بار، بر روی دستگاه مکنده هواپاد یک کلید محافظ قرار گرفته شده است تا دستگاه را در مقابل کلیه آسیب ها گارانتی کند.

  1. یک جاروبرقی کارآمد

یک تیر و دو نشان، وجود تبدیل جاروبرقی قطر 5 سانت بر روی این دستگاه باعث شده است اطرف دستگاه را براحتی تمیز کنید و یا درصورت اتصال به خط زن دورکن، سایر غبارهای ریز را جمع آوری کنید.

  1. 4 ورودی قطر 10 سانت

تبدیل قطر یک به چهار موجود در این دستگاه، چهار عدد ورودی قطر10 سانت را جهت اتصال به چهار دستگاه نجاری فراهم میسازد که در صورت عدم استفاده از هر ورودی می توانید درپوش آن ورودی را بسته نگه دارید.

2 min

 

چرا باید دستگاه مکنده turbo6000 را خرید کنید!

 

>> 7 روز مهلت تست و بازگشت بی قید و شرط وجه

>> بیش از 1000 دستگاه فعال در سرتاسر ایران

>> 99% میزان رضایت مشتری از دستگاه

>> 24 ماه گارانتی بی قید و شرط دستگاه مکنده

>> دسترسی راحت به فروشگاه اینترنتی لوازم مصرفی

9 min

نظرات مشتریان

آقای اقلیدی (تهران/شهریار)

دستگاه بسیار قوی هستش، از مکنده دوقلو سه تا داخل کارگاه دارم و کلی هم واستون مشتری فرستادم. خدا قوت

IMG 5597

آقای مرشدی (تهران/اسلامشهر)

من خیلی راضی هستم، مکش بالا و صدای کم

IMG 5598 copy

آقای یگانه (تهران/چهاردانگه)

دستگاه خوبه راضی هستم، مشکل خاصی نداره، مکش خوبی داره

IMG 5599

آقای جهرمی (قم)

دستگاه عالی است قدرت مکش عالی داره و صداش نسبت به مکنده های دیگری که دارم کمتر است

آقای جهان‌دیده (تهران/هفت‌جوی)

دستگاه شاسی محکمی داره و مکش بالایی داره

آقای تجری (گرگان)

مکش بالایی داره رضایت کامل دارم

آقای حسینی (تبریز)

سوختن تو کارش نیست، کلید محافظ واقعا کاربردی دیگه نگران سوختن موتور نیستم

IMG 5600

آقای اسدی (کرج)

کیفیت بالای دستگاه، شاسی قوی و نحوه پرداخت و طرز پرداخت فروشنده همگی عالی بود

IMG 5601

آقای علیزاده (آبادان)

قیمت مناسب،مکش خوب اما لرزش بسیار ریزی داره

آقای انصاری (فرس/لامرد)

حمایت از تولید داخلی محصولات با کیفیت

IMG 5602

آقای رضایی (اصفهان)

از خریدم رضایت کامل دارم واقعا محکم و مکش بالایی داره

آقای اقلیدی (تهران/شهریار)

دستگاه بسیار قوی هستش، از مکنده دوقلو سه تا داخل کارگاه دارم و کلی هم واستون مشتری فرستادم. خدا قوت