مکنده چوب
مکنده قوی
1 min 3
مکنده هوا صنعتی

مکنده چوب AVA15000

یک مکنده پرقدرت با کمترین افت مکش

مکش بسیار بالا، پشتیبانی از 7 دستگاه نجاری

مکنده چوب AVA15000

فقط چند دقیقه به داشتن یک محیط کار تمیز و هوای سالم فاصله داری!

مکنده چوب هواپاد، با طراحی منحصر به فرد و مکش باورنکردنی به راحتی از 7 دستگاه نجاری پیشتیبانی می کند و به واسطه 5 کیسه تخلیه، حجم غبار بیشتری را در خود ذخیره می کند، وجود 27 کیسه فیلتر در بالا و همچنین سیستم خودتمیز شوند لرزشی فیلترها، این مکنده را هیچگاه از نفس نمی اندازد و بدون افت مکش با همان قدرت مکش اولیه به کار خود ادامه می دهد و یک محیط پاک و سالم را برای نیروی کار رقم میزند.

1 min 3

 

مکش یکنواخت بدون افت مکش

  1. سطح فیلتر چند برابری( 27 عدد فیلتر)

قدرت مکش مکنده به دو عامل اساسی بستگی دارد. یک، توان الکتروموتور و عامل دوم، سطح گستردگی فیلتر ها است. اگر در مکنده چوب از الکتروموتور بزرگی استفاده شود ولی تعداد فیلترها خروج هوا کافی نباشد، پس از چند روز راه خروج هوا در فیلترها گرفته می شود و مکنده قدرت مکش خود را از دست می دهد.

از آنجایی که در مکنده چوب هواپاد از الکتروموتور 15 اسب استفاده شده است، تعداد فیلتر تا 27 عدد افزایش یافته است تا این مکنده را از هرگونه افت فشاری مصون نگه دارد.

مکنده قوی

  1. سیستم تمیزکاری اتوماتیک فیلترها

چشمه های فیلتردر طی زمان توسط گرد و غبار گرفته می شوند و حجم کیک غبار در پشت هر فیلتر انباشته می شود و اجازه خروج هوا را به مکنده نمی دهد و این امر در طی زمان قدرت مکش را به نصف می رساند. تمیزکاری هر روز فیلترها به واسطه ضربه زدن به آنها، از افت مکش جلوگیری می کند. اما آیا پرسنل شما هر روز به فیلترها ضربه می زنند؟

سیستم تمیزکاری خودکار فیلتر‌ها در مکنده چوب هواپاد، به شکلی طراحی شده است که دستگاه پس از هربار خاموش شدن، بلافاصله موتورهای لرزشی به مدت 30 ثانیه روشن شده و فیلترها را بصورت خودکار تمیز می کنند. از این خاطر است که مکنده چوب هواپاد با قدرت اولیه و بدون هیچ افت مکشی طی سال ها به کار خود ادامه دهد.

 

یک فن سانتریفیوژ استاندارد

  1. ابعاد فن 100 سانتی متری

طبیعتا هرچه الکتروموتور بزرگتر شود به نسبت ابعاد فن نیزمیبایست افزایش یابد تا از گردباد داخلی، گرم شدن فن و صدای زوزه کشیدن هوا جلوگیری کند. ابعاد بزرگ فن تا 100 سانتی متر و وجود کانال های اتصال صنعتی بزرگ علاوه بر بالا بردن قدرت مکش این دستگاه، امکان ارتقا دستگاه تا 20 اسب بخار را در آینده فراهم نموده است.

  1. خروجی فن قطر 40 سانتی متری

خروجی فن نقش بسیاری کلیدی در حجم مکش دارد، تصور کنید گرد و غبار دو دستگاه نجاری (سی ان سی و دورکن) با سرعت مکش بسیار بالایی وارد فن می شود و پروانه در اولین دور خود، همه غبار را به سمت خروجی فن هدایت می کند، اما اگر خروجی فن کوچک باشد تنها بخشی از غبار از خروجی خارج می شود و و مابقی دوباره با پروانه درگیر می شود.

خروجی فن مکنده مرکزی هواپاد با ابعاد قطر 40 سانتی متر، با حجم مکش بسیار بالا غبار پنج دستگاه نجاری را در اولین دور پروانه به یونیت کیسه ها منقل می کند.

مکنده فن

  1. ورودی فن 30 سانتی متری

برتری مکنده ها نسبت به جاروبرقی های صنعتی در قطر ورودی آنها می باشد. هرچه قطر ورودی بزرگتر باشد حجم مکش افزایش می یابد. برتری مکنده مرکزی هواپاد با ورودی قطر 30 سانتی نسبت به نمونه های 20 سانتی موجود در بازار سبب شده است علاوه بر حجم مکش بسیار بالا امکان اتصال مستقیم کانال صنعتی را به این دستگاه فراهم نموده است. تا با کمترین افت مکش برای هر دستگاه نجاری انشعاب مجزا از کانال کشیده شود.

همچنین وجود یک تبدیل یک به چهار، چهار ورودی قطر 15 سانت را برای این مکنده مرکزی فراهم نموده است.

  1. پروانه مخروطی بک وارد طرح آلمان

پروانه مخروطی یا پروانه های فشار بالا به واسطه مخروطی بودن از قدرت فشار تقریبا دوبرابری نسبت به سایر پروانه ها بهره مند هستند. پره های این پروانه به شکل منحنی موافق باد (بک وارد) طراحی شده اند که باعث شده است صدای دستگاه را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

 

پروانه های مخروطی بک وارد مکنده های هواپاد در سه مرحله بالانس دستی، استاتیک و داینامیک می شوند تا هر گونه لرزشی را حذف کنند. همچنین جنس این پروانه ها از فولاد و با نافی چدنی است که گارنتی ده ساله را یدک می کشد.

 

مکنده هوا صنعتی

چرا باید مکنده مرکزی AVA15000 را خرید کنید!

>> 7 روز مهلت تست و بازگشت بی قید و شرط وجه

>> بیش از 100 دستگاه فعال در سرتاسر ایران

>> 99% میزان رضایت مشتری از دستگاه

>> 24 ماه گارانتی بی قید و شرط دستگاه مکنده

>> دسترسی راحت به فروشگاه اینترنتی لوازم مصرفی

 

 

AVA15000

نظرات مشتریان

آقای قمی (مراغه)

دستگاه

آقای آقامحمدی (همدان)

دستگاه

آقای صحرایی (یزد)

دستگاه 

آقای جاوید (ساوه)

دستگاه

آقای کارگر (شیراز)

دستگاه

آقای حسنی (تهران/چهاردانگه)

دستگاه

آقای ریاستی (شیراز)

دستگاه

شرکت نیو ویژن (تهران/چهاردانگه)

دستگاه

آقای شاه حسینی (تهران/ مستوفی)

دستگاه

آقای عباسی- شرکت ساویس (تهران)

دستگاه

آقای مرتضوی (قم)

دستگاه

آقای قهرمانی (تبریز/مایان)

دستگاه 

شرکت نفیس کاران (کرج/ماهدشت)

دستگاه 

آقای خاکشور (مشهد)

دستگاه 

آقای مدرسی (اصفهان)

دستگاه 

آقای صالح زاده (میاندوآب)

دستگاه 

آقای آقایی پور (کرمان)

دستگاه