10000 min 2
قیمت مکنده چوب
خرید و قیمت مکنده
مکنده مرکزی
سورتینگ
مکنده خاک اره
مکنده فن

مکنده مرکزی AVA10000

یک مکنده پر قدرت و بی دردسر

مکش بسیار بالا، بدون افت مکش، بسیار مستحکم

مکنده مرکزی AVA10000

قویترین مکنده را با کمترین قیمت بخرید یا پولتان را پس بگیرید!

مکنده مرکزی هواپاد، با طراحی منحصر به فرد و مکش باورنکردنی به راحتی از 5 دستگاه نجاری پیشتیبانی می کند و به واسطه 5 کیسه تخلیه، حجم غبار بیشتری را در خود ذخیره می کند، وجود 12 کیسه فیلتر در بالا، این مکنده را هیچگاه از نفس نمی اندازد و بدون افت مکش با همان قدرت مکش اولیه به کار خود ادامه می دهد و یک محیط پاک و سالم را برای نیروی کار رقم میزند.

قیمت مکنده چوب

 

مکش یکنواخت بدون افت مکش

  1. سطح فیلتر چند برابری( 12 عدد فیلتر)

قدرت مکش مکنده به دو عامل اساسی بستگی دارد. یک، توان الکتروموتور و عامل دوم، سطح گستردگی فیلتر ها است. اگر در مکنده مکرکزی از الکتروموتور بزرگی استفاده شود ولی تعداد فیلترها خروج هوا کافی نباشد، پس از چند روز راه خروج هوا در فیلترها گرفته می شود و مکنده قدرت مکش خود را از دست می دهد.

از آنجایی که در مکنده مرکزی هواپاد از الکتروموتور 10 اسب استفاده شده است، تعداد فیلتر تا 12 عدد افزایش یافته است تا این مکنده را از هرگونه افت فشاری مصون نگه دارد.

خرید و قیمت مکنده

  1. کابین با طراحی استاندارد

ابعاد کابین فیلترها به شکلی طراحی شده است تا از گردباد داخلی جلوگیری نموده و فضایی برای تجمع غبار در گوشه ها و نقاط کور کابین ایجاد نشود. همچنین توسط سپراتورهای داخلی مشکل پر شدن نامنظم کیسه ها برطرف شده است.

استفاده از ورق ضخیم و لرزه گیر برای پایه ها، استحکام دستگاه را افزایش داده است و بهره مندی از پایه های تنظیم، قرارگیری دستگاه را برای مکان های که تراز نیستند نیز فراهم نموده است.

مکنده مرکزی

 

یک فن سانتریفیوژ استاندارد

  1. ابعاد فن 100 سانتی متری

طبیعتا هرچه الکتروموتور بزرگتر شود به نسبت ابعاد فن نیزمیبایست افزایش یابد تا از گردباد داخلی، گرم شدن فن و صدای زوزه کشیدن هوا جلوگیری کند. ابعاد بزرگ فن تا 100 سانتی متر و وجود کانال های اتصال صنعتی بزرگ علاوه بر بالا بردن قدرت مکش این دستگاه، امکان ارتقا دستگاه تا 15 اسب بخار را در آینده فراهم نموده است.

  1. خروجی فن قطر 40 سانتی متری

خروجی فن نقش بسیاری کلیدی در حجم مکش دارد، تصور کنید گرد و غبار دو دستگاه نجاری (سی ان سی و دورکن) با سرعت مکش بسیار بالایی وارد فن می شود و پروانه در اولین دور خود، همه غبار را به سمت خروجی فن هدایت می کند، اما اگر خروجی فن کوچک باشد تنها بخشی از غبار از خروجی خارج می شود و و مابقی دوباره با پروانه درگیر می شود.

خروجی فن مکنده مرکزی هواپاد با ابعاد قطر 40 سانتی متر، با حجم مکش بسیار بالا غبار پنج دستگاه نجاری را در اولین دور پروانه به یونیت کیسه ها منقل می کند.

مکنده فن

 

  1. ورودی فن 30 سانتی متری

برتری مکنده ها نسبت به جاروبرقی های صنعتی در قطر ورودی آنها می باشد. هرچه قطر ورودی بزرگتر باشد حجم مکش افزایش می یابد. برتری مکنده مرکزی هواپاد با ورودی قطر 30 سانتی نسبت به نمونه های 20 سانتی موجود در بازار سبب شده است علاوه بر حجم مکش بسیار بالا امکان اتصال مستقیم کانال صنعتی را به این دستگاه فراهم نموده است. تا با کمترین افت مکش برای هر دستگاه نجاری انشعاب مجزا از کانال کشیده شود.

همچنین وجود یک تبدیل یک به سه، سه ورودی قطر 15 سانت را برای این مکنده مرکزی فراهم نموده است.

  1. پروانه مخروطی بک وارد طرح آلمان

پروانه مخروطی یا پروانه های فشار بالا به واسطه مخروطی بودن از قدرت فشار تقریبا دوبرابری نسبت به سایر پروانه ها بهره مند هستند. پره های این پروانه به شکل منحنی موافق باد (بک وارد) طراحی شده اند که باعث شده است صدای دستگاه را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

پروانه های مخروطی بک وارد مکنده های هواپاد در سه مرحله بالانس دستی، استاتیک و داینامیک می شوند تا هر گونه لرزشی را حذف کنند. همچنین جنس این پروانه ها از فولاد و با نافی چدنی است که گارنتی ده ساله را یدک می کشد.

سورتینگ

زمینه کاربری

مکنده مرکزی هواپاد انتخاب بسیار مناسبی برای مکان هایی که سطح غبار زیادی داشته و به قدرت مکنده بالایی احتیاج است. از دستگاه هایی که بطور مستقیم به مکنده مرکزی هواپاد متصل می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دستگاه سی ان سی چوب
  • دستگاه چندکاره مولدر
  • دستگاه کات ام دی اف
  • سورتینگ مواد غذایی

مکنده صنعتی بزرگ

چرا باید مکنده مرکزی AVA10000 را خرید کنید!

 

>> 7 روز مهلت تست و بازگشت بی قید و شرط وجه

>> بیش از 100 دستگاه فعال در سرتاسر ایران

>> 99% میزان رضایت مشتری از دستگاه

>> 24 ماه گارانتی بی قید و شرط دستگاه مکنده

>> دسترسی راحت به فروشگاه اینترنتی لوازم مصرفی

 

 

8 min 2

نظرات مشتریان

آقای قمی (مراغه)

دستگاه

آقای آقامحمدی (همدان)

دستگاه

آقای صحرایی (یزد)

دستگاه 

آقای جاوید (ساوه)

دستگاه

آقای کارگر (شیراز)

دستگاه

آقای حسنی (تهران/چهاردانگه)

دستگاه

آقای ریاستی (شیراز)

دستگاه

شرکت نیو ویژن (تهران/چهاردانگه)

دستگاه

آقای شاه حسینی (تهران/ مستوفی)

دستگاه

آقای عباسی- شرکت ساویس (تهران)

دستگاه

آقای مرتضوی (قم)

دستگاه

آقای قهرمانی (تبریز/مایان)

دستگاه 

شرکت نفیس کاران (کرج/ماهدشت)

دستگاه 

آقای خاکشور (مشهد)

دستگاه 

آقای مدرسی (اصفهان)

دستگاه 

آقای صالح زاده (میاندوآب)

دستگاه 

آقای آقایی پور (کرمان)

دستگاه