مکنده هواپاد
مکنده هواپاد

هواپاد

ما اینجاییم تا راحت نفس بکشید!

هواپاد حامی نیروی کار ایرانی است.

این حق مسلم پرسنل شماست تا راحت نفس بکشند. برند هواپاد (شرکت آوش ماشین) با تولید مجموعه ای از مکنده های صنعتی، غبارگیر ها و فیلتراسیون اتاق رنگ و اتاق تمیز بیمارستانی، محیط تصفیه شده و فاقد هرگونه ریزگردی را ارائه خواهد داد تا پرسنل شما راحت نفس بکشند!

داستان کامل ما را بشنوید!
گزینه‌ای که ما را متمایز می‌کند

فراتر از انتظارات مشتری

فروش مستقیم محصولات باعث شده است درصد نمایندگان و سایر عاملین فروش از قیمت محصول کسر شود، تا مصرف‌کننده یک محصول باکیفیت را 25 درصد پایین‌تر از قیمت بازار تهیه نماید.

طراحی متفاوت و منحصربه‌فرد، مکشی استاندارد و بدون بازگشت دوباره گردوغبار به محیط، فیلتراسیون مناسب با توان الکتروموتور و درنهایت بسیار کم‌صدا مطابق با استانداردهای جهانی همگی باعث شده‌اند مکنده ای پرقدرت، مستحکم و کم‌صدا را پدیدآورند.

کلیه محصولات هواپاد دارای گارانتی 36 ماهه می‌باشند. خدمات پس از فروش این برند از طریق تلفنی و فروشگاه اینترنتی هواپاد ارائه می‌شود تا کاربران در سریع‌ترین زمان قطعات خود را تهیه نمایند.

هواپاد
خبرنامه

جدیدترین خبرهای صنعت را از ما بشنوید!

چکیده ای از شکل گیری برند هواپاد

هواپاد هدف روشنی دارد

این‌یک حقیقت تلخ است که صنعت گران ما بعد از سال‌ها تلاش و زحمت در کنار حقوق بازنشستگی خود، ریه‌های آسیب‌دیده و سرفه‌های هرچند یک‌بار را به‌عنوان خاطرات این سال‌ها به همراه خواهند داشت. برند هواپاد با مجموعه‌ای از دستگاه‌های تصفیه هوای کارگاهی و کارخانه‌ای همچون مکنده صنعتی ، مکنده مرکزی ، غبارگیر ، بگ فیلتر ، سیکلون رنگ و انواع تصفیه هوا، حامی پاک صنعتگران است.هواپاد در سال 1395 تحت شرکت آوش ماشین شروع به تولید دستگاه‌های مکنده نمود و امروزه بیش از 15 دستگاه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.هواپاد در سال 1399 شرکت خود را در امارات با نام هواء نظیف ثبت و شروع به صادرات نام ایرانی به‌عنوان محصولی باکیفیت و منحصربه‌فرد نمود.امروز هواپاد توانسته است در راستای هدف خود محصولی درخور ایرانیان و جهانیان تولید کند و باافتخار محصول خود را به بیش از 12 کشور ارسال نماید.

تماس با ما

لطفا برای هر سوالی با ما تماس بگیرید!

همین الان تماس بگیرید!